Aktualności

Aktualny cennik

W przypadku terapii pierwsze spotkanie ma na celu poznanie trudności, z którymi się zgłosisz i stworzenie planu działania. Terapia obejmuje zwykle od kilku do dwudziestu kilku spotkań i z reguły odbywa się raz w tygodniu. W przypadku diagnogostyki potrzebne są zwykle 2 spotkania, a cena którą podaje po dobraniu metody dotyczy całości usługi (obejmuje przeprowadzenie badania, obliczenie wyników i omówienie ich). Cennik: pierwsze spotkanie - 80 zł terapia /poradnictwo /psychoedukacja - 100...

Więcej

Prezent na Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka chciałabym polecić książeczkę o uczuciach - UCZUCIOMETR Inspektora Krokodyla. Jej autorką jest psychoterapeutka pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Więcej

Przerwa świąteczna

W dn. 18-22.04 gabinet będzie nieczynny dla nowych pacjentów/kientów. Na wszelkie wiadomości odpowiem dopiero po 23. kwietnia.

Więcej

Gabinet zamknięty od 28.03 do 3.04

W związku z wyjazdem na trening - będący częścią terapii własnej każdej osoby, która stara się o tytuł certyfikowanego psychoterapeuty - Gabinet Pomocy Psychologicznej "Psycholog 24/7" będzie zamknięty od 28.03 do 3.04.

Więcej

Psycholog 24/7

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

W sytuacjach nagłych i wyjątkowych, w trakcie kryzysów emocjonalnych i sytuacji wymagających szybkiej interwencji, staram się organizować spotkania w ciągu 24 godzin od pierwszej próby kontaktu.

W sytuacjach mniej pilnych, za pomocą formularza na stronie, można zostawić mi wiadomość i kontakt do siebie.

Zachęcam także do kontaktu smsowego lub telefonicznego.

Gabinet pomocy psychologicznej
Psycholog 24/7
Katarzyna Juścińska


ul. Urzędnicza 20/10
30-051 Kraków - Krowodrza

telefon: (+48) 530 357 367
e-mail: 


Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych podanych w formularzu znajdują się w Polityce Prywatności.